Divadelní předplatné ÚNOR – ČERVEN 2019

Divadelní předplatné
ÚNOR – ČERVEN 2019
Vážení a milí diváci,
do rukou se vám dostává nabídka 26. divadelní sezóny v Ústí nad Orlicí. K výběru jsme přistupovali se zodpovědností a přáním, aby ve vás každé uvedené představení zanechalo příjemné divadelní zážitky.
Od této sezóny končí představení s diváckou soutěží ORLICKÁ THÁLIE, která byla součástí našeho předplatného. Cena Hynka Viceny bude za poslední 10. ročník udělena při představení 9. ledna 2019.
Děkujeme vám za diváckou přízeň.
za KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí: Jaroslava Martináková
PROGRAM
pátek 15. února 2019
19:30
NÁJEMNÍCI
Michael Cooney
Slovácké divadlo Uherské Hradiště

Brilantní komedie plná omylů a záměn vypráví trochu ztřeštěnou anekdotu, na jejímž počátku přijde hlavní hrdina jménem Erik Swan na vychytralý způsob, jak pohodlně žít z podvodně získaných sociálních dávek. Dlouho mu všechno skvěle vychází, leč jednoho dne se mu situace vymkne z rukou. Vše začne vyplouvat na povrch v okamžiku, kdy jeho žena Linda objeví v prádelníku dámské prádlo nadměrné velikosti a krátce nato se v jejich domě objeví vrchní kontrolor ze sociální úřadu. Tato situace rozpoutá neuvěřitelné množství komických scén. Hlavní hrdina je nucen pod tlakem okolností a bizarních náhod vymýšlet jednu lež za druhou, aby se vyprostil ze stále zapeklitějších situací, podobně jako jeho naivní podnájemník, jenž je okolnostmi nucen k tomu, aby se také stal mistrem lží a nečekaných převleků.
Režie: Zdeněk Dušek

Hrají: Jiří Hejcman, Tereza Novotná, Zdeněk Trčálek, David Vaculík, Pavel Hromádka, Tereza Hrabalová, Josef Kubáník, Kamil Pulec, Irena Vacková, Petra Staňková

Délka představení: 2:40 hod.
 
středa 20. března 2019
19:30
ČOCHTAN VYPRAVUJE
Burton Lane, Edgar Y. Harburg, Fred Saidy, Jiří Voskovec, Jan Werich, Josef Dvořák
Divadelní společnost Josefa Dvořáka

Nestárnoucí muzikál Jiřího Voskovce a Jana Wericha Divotvorný hrnec v osobité úpravě nejslavnějšího českého představitele vodníků Josefa Dvořáka.
V komediálním příběhu, zasazeném do pomyslného jihoamerického státu Missitucky, hraje vlastně hlavní roli hrnec plný zlata. Jihočech Josef Novák jej před odchodem z domova ukradne třeboňskému vodníkovi Čochtanovi v naivní víře, že díky němu v Americe snadno zbohatne a své jediné dceři Káče tak zajistí bezstarostný život. A protože zmíněný hrnec má navíc kouzelnou moc splnit tři přání, není tu nouze o překvapivé dramatické zápletky.

Režie: Rudolf Fleischer, Tomáš Vondrovic
Hrají: Josef Dvořák, Karel Gult, Stanislava Topinková-Fořtová, Markéta Hrubešová, Rostislav Trtík, Jan Burda, Jiří Veit, Blanka Tůmová, Vlasta Kahovcová, Lambrini Chaciosová, Nela Friebová

Délka představení: 2:40 hod.
 
čtvrtek 4. dubna 2019
19:30
POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ
Neil Simon
Agentura Harlekýn

Poslední ze žhavých milenců patří mezi nejúspěšnější hry známého amerického autora. Řadu sezón se těšila velké divácké přízni na Brodwayi. Skvělá je svým námětem i mistrnými dialogy.
Barney Tringold, starší majitel rybí restaurace v New Yorku, se po letitém spořádaném manželství odhodlá k první nevěře. Má pocit, že vlastně vůbec nežije. Jak sám říká: "Chtěl jsem poznat, jaký je to s cizí ženou. Budu mít úspěch, budu se jí líbit, vzruší mě její dotek? Tisíce otázek, na které bych už nikdy nedostal odpověď, kdyby se moje jméno zítra objevilo v rubrice úmrtí!"
Do bytu své stařičké maminky si postupně pozve tři různé typy žen (sexu chtivou Elaine, ztřeštěnou Bobbi a upjatou Jeanette) a dostává se s nimi do neuvěřitelně komických a choulostivých situací s ještě komičtějšími výsledky.
Odvěká mužská touha po milostných dobrodružstvích inspirovala autora k napsání komedie, při které se baví a smějí diváci bez rozdílu věku. Je jen otázka, zda životní poznání majitele rybí restaurace v Americe je pro starší pány varováním nebo naopak, povzbuzením pro nová dobrodružství.

Režie: Zdeněk Kaloč
Hrají: Petr Nárožný a Simona Stašová (trojrole)

Délka představení: 2:20 hod.
 
pondělí 27. května 2019
19:30
NOC NA KARLŠTEJNĚ
Karel Svoboda, Jiří Štaidl, Eduard Krečmar, Zdeněk Podskalský,
Zd. Podskalský ml.

Moravské divadlo Olomouc

Romantická komedie plná známých a oblíbených melodií. Slavný český muzikál Noc na Karlštejně podle stejnojmenného filmu a hry Jaroslava Vrchlického přiveze Moravské divadlo Olomouc. Hity zazní v podání souboru opery a operety olomoucké scény.

Režie: Dagmar Hlubková
Hrají: Petr Jarčevský/Petr Martínek, Martina Šnytová/Barbora Polášková, Ondřej Doležal/Josef Bartoň, Jiří Přibyl/Jakub Tolaš, Václav Bahník/Petr Šíma, Jakub Rousek/Radek Leszczynski, Vladimír Třebický/Vladislav Zápražný, Barbora Polášková/Vendula Hlubková/Petra Zindler, Milan Vlček/Martin Štolba, Magda Málková/Zdeňka Mollíková, Petr Hloužek/Radan Hlubinka, Jiří Horowitz/Ivo Melkus, Vendula Hlubková/Věra Veselská, Michaela Dvořáková, Radek Leszczynski/Jan Vaculík

Délka představení: 1:45 hod včetně přestávky
 
středa 12. června 2019
19:30
PODIVNÝ PŘÍPAD SE PSEM
Mark Haddon, Simon Stephens
Divadlo Kalich

Pes s vidlemi zabodnutými v zádech. Nevyjasněný případ nenechá patnáctiletého Christophera spát a rozhodne se přijít této úkladné vraždě na kloub i přes nevůli svého otce. Vrhá se do prostředí, které je pro něj samotného těžko pochopitelné – trpí totiž Aspergerovým syndromem, lehčí formou autismu. Nerozumí lidem, nemá rád doteky a okolní svět chápe pouze do té míry, s jakou jej lze uchopit logickým uvažováním.
Oporou mu je Siobhan, která s ním prožívá jeho dobrodružství a pomáhá mu porozumět chaotickému světu. Je průvodkyní v jeho vnitřním vesmíru, jejím prostřednictvím můžeme lépe nahlédnout do jeho uzavřené mysli – to činí z Christophera přístupnější a pochopitelnější bytost, která se svým prožíváním a životními situacemi neodlišuje od zdravého člověka.

Režie: SKUTR (Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský)
Hrají: Jan Cina, Markéta Stehlíková/Hana Vagnerová, Marek Daniel, Kristýna Frejová, Zuzana Stavná, Petr Vančura

Délka představení: 2:30 hod včetně přestávky
 
Změna titulů i termínů je vyhrazena, podrobnosti o jednotlivých představeních sledujte
na www.klubcentrum.cz, plakátech nebo se informujte
v Informačním centru MÚ.

Podmínky divadelního předplatného

Členem se může stát každý, kdo podá přihlášku do 13. ledna 2019.
Předplatné se platí jednorázově v Informačním centru Městského úřadu v Ústí nad Orlicí nebo v kanceláři KLUBCENTRA.
Objednávky organizací vyřizuje pouze KLUBCENTRUM.
Na představení v Roškotově divadle má předplatitel právo vybrat si řadu i místo.
Bližší informace o představeních, termínech i případných změnách budou v průběhu roku zveřejňovány v kulturní příloze Ústeckých listů, na www.klubcentrum.cz,  v kulturní příloze Informačního listu a na výlepových plochách.
Pořadatelé si vyhrazují právo na změnu programu.
Současným předplatitelům rezervujeme místa do 6. ledna 2019.
Od 7. ledna 2019 budou volná místa nabídnuta dalším zájemcům.
Uzávěrka prodeje předplatného pro všechny zájemce končí 13. ledna 2019, po tomto termínu budou zbývající místa dána do volného prodeje.

Výhody divadelního předplatného:

Zakoupením abonentní vstupenky si zajistíte stálé místo v hledišti po celou divadelní sezónu.
Výrazná sleva jednotlivých představení ve srovnání s běžnou cenou vstupenky.
Stálá cena vstupenky během celé sezóny.
Předplatitelská průkazka je přenosná.


Předplatné: 

Cena předplatného:
únor – červen 2019
1 400,- Kč
rezervační on-line systém

Informační centrum Městského úřadu
Mírové náměstí
Ústí nad Orlicí
tel.: 465 514 271

Otevírací doba IC:
pondělí - pátek
7:00 - 17:00 hod.
sobota
8:00 - 12:00 hod.

KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí
Lochmanova 1400
Ústí nad Orlicí
tel.: 736 503 564

Informace:
KLUBCENTRUM
Lochmanova 1400
562 01 Ústí nad Orlicí
tel.: 606 684 449, 736 503 564
info@klubcentrum.cz
www.klubcentrum.cz

VYUŽIJTE VÝHOD DIVADELNÍHO PŘEDPLATNÉHO!

 
KLUBCENTRUM
Lochmanova 1400
562 01 Ústí nad Orlicí
tel.:   736 503 564
info@klubcentrum.cz
Předprodej:
Informační centrum
Sychrova 16
562 01 Ústí nad Orlicí

Otevírací doba:
pondělí 7 - 17 hod.
úterý 7 - 17 hod.
středa 7 - 17 hod.
čtvrtek 7 - 17 hod.
pátek 7 - 17 hod.
sobota 8 - 12 hod.
neděle zavřeno