Nabídka pořadů • Listopad

Předprodej vstupenek
v Informačním centru MěÚ, tel. 465 514 271.
Plakát
ve formátu PDF
Prodej vstupenek na kulturní pořady
je v pokladně vždy 1 hodinu před začátkem pořadu.
 
Středa 1. listopadu
19:30 hodin

MILOVAT K SMRTI
Příběh o velké Edith Piaf
Filmová a divadelní agentura Praha
Táňa Nálepková, texty písní Jiří Dědeček

Ve strhujícím příběhu sledujeme životní cestu Edith Piaf: zázračné uzdravení v dětství, zpívání na pařížských dvorech a uličkách, fantastické úspěchy v největších evropských divadlech, turné po USA, závislost na alkoholu, muže a ženy v jejím životě, nemoci, život plný lásky i samoty, v chudobě i přepychu. Edith Piaf byla vždy a za všech okolností pevně rozhodnuta žít naplno, zpívat naplno, milovat naplno... až k samotné smrti. Patnáct nejslavnějších evergreenů Edith Piaf, které uslyšíte v muzikálu Milovat k smrti, právem patří k nejznámějším světovým šansonům vůbec.
V režii Jakuba MACEČKA hrají: Světlana NÁLEPKOVÁ, Martin SOCHOR, Ondřej KAVAN / Juraj BERNÁTH / Petr PĚKNIC, živě doprovází: BLUE ANGEL MEMORY BAND Jiřího Toufara.

Délka představení: 115 minut včetně přestávky.Zbývající vstupenky v předprodeji a hodinu před začátkem představení u pokladny.

Vstupné 340 Kč
Pátek 3. listopadu
8:15 a 10:00 hodin
ROBINSON CRUSOE
Divadlo Víti Marčíka

Uzavřená školní představení
Sobota 4. listopadu
15:00 hodin

SNĚHURKA A SEDM TRPASLÍKŮ
Divadlo Víti Marčíka

Pohádka Sněhurka a sedm trpaslíků v podání osobitého herce Víti Marčíka a jeho syna Jaroslava pobaví a poučí nejen děti, ale jistě i rodiče. Prostřednictvím šesti loutek, dvou fléten, kytary a živé komunikace s divákem předává lidový vypravěč poselství o síle a odpuštění.

Pro děti od 4 let, zhruba 45 min.

Vstupné 50 Kč
Neděle 5. listopadu
19:30 hodin

SCORPIONS – FOREVER AND A DAY
Padesát let historie rockové legendy Scorpions, jejich cesta na vrchol, těžké roky, kdy zpěvák a zakládající člen přišel o svůj unikátní hlas, návrat mezi rockovou elitu, zpověď blízkého okolí, včetně manželek, zákulisí legendárního koncertu v Moskvě a současný život rockových filmovém dokumentu.

Vstupné130 Kč
Pondělí 6. listopadu
- úterý 5. prosince

Foyer
NÁRAMEK NÁLAD
Zdenka Červenková a Jaroslava Divišová

Výstava děl pardubických výtvarnic.

Výstava je přístupná vždy v době konání akcí v divadle.
Úterý 7. listopadu
19:30 hodin
TRIGONUM MUSICUM
David Prosek – hoboj
Lydie Härtelová – harfa
Jan Keller – violoncello

Soubor Trigonum musicum je ojedinělý svou nástrojovou kombinací a nezaměnitelným souzvukem hoboje s harfou a violoncellem. Vytvořili jej tři přátelé a kolegové ze Symfonického orchestru Českého rozhlasu. Repertoár souboru zahrnuje nejen klasickou „vážnou“ hudbu, ale také např. ragtimy.
Alessandro Besozzi / Louis Caix d Hervelois / Václav Vodička / František Xaver Thuri / Claude Debussy / Arvo Pärt / Petr Eben...Zbývající vstupenky v předprodeji a hodinu před začátkem koncertu u pokladny.

Vstupné 160 Kč
Neděle 12. listopadu
19:30 hodin

HOKUSAI Z BRITSKÉHO MUZEA
Britské muzeum uvádí fascinující výstavu „Leonarda Východu“
Kacušika Hokusaie (1760 – 1849) ve filmu. Mimořádný pohled na tvorbu nejslavnějšího japonského malíře, který inspiroval západní výtvarné umění i komiksovou tvorbu, využívá nejmodernější videotechnologie a přibližuje ji tak do nejjemnějších detailů. Film je tak jedinečnou příležitostí, jak se přiblížit nejslavnějším klenotům japonského mistra, které vznikly v posledních 30 letech jeho života.

Vstupné 200 Kč
Středa 15. listopadu
19:00 hodin

ROUTE 66 NA KOLE – NAKOPNI SVŮJ ŽIVOT
Cestopisná přednáška Zdeňka Juráska

Závěrečný díl trilogie celovečerních dokumentů o slavné americké Route 66 režiséra Tomáše Zindlera obsadil do hlavní role producenta filmu Zdeňka Juráska, který se po osmnácti letech rozhodl znovu projet hlavní ulici Ameriky na kole. Po roce usilovného tréninku vyráží z Chicaga vstříc téměř čtyři tisíce kilometrů dlouhé cestě ke břehům Tichého oceánu. Jeho touha „zkusit to znovu“ ho žene děštěm, horkem, větrem hlava nehlava.

Vstupné 70 Kč
Čtvrtek 16. listopadu
19:30 hodin

HERCI JSOU UNAVENI
Eric Assous
Spolek divadelních ochotníků Diviš Žamberk

Mariana s bohatým přítelem pozve své přátele do svého domu a chce s nimi oslavit získání hlavní role ve filmu. Zábava se rozjíždí, ale zavolá Anita, jejich agentka. Nemůže dům najít a později havaruje. Bujarý večírek končí s překvapivým dojezdem.
V režii Ivany ŠRÁMKOVÉ hrají: Michal BELOBRAD, Jana SUCHODOLOVÁ, Martin MIMRA, Michaela ADAMCOVÁ, Petr ŽITNÝ, Markéta ŠÁMALOVÁ.

Třetí soutěžní představení Orlické Thálie 2017.

Délka představení: 120 minut bez přestávky.Zbývající vstupenky v předprodeji a hodinu před začátkem představení u pokladny divadla.

Vstupné 140 Kč
Pondělí 20. listopadu
19:30 hodin 

VÁNOCE S DAGMAR PECKOVOU
a orchestrem Barocco sempre giovanne


Ve vánočně laděném koncertu se představí světově proslulá česká operní pěvkyně, kterou doprovodí komorní soubor Barocco sempre giovane (Baroko stále mladé).
Dagmar Pecková absolvovala Pražskou konzervatoř a operní studium v Drážďanech. Vystřídala angažmá v drážďanské Semperově opeře a Státní opeře v Berlíně, představila se též na mnoha dalších významných světových scénách včetně londýnské Královské opery Covent Garden.V rámci své koncertní činnosti vystupuje na pódiích ve Vídni, Madridu, Londýně, Tokiu, Curychu, Montrealu, Moskvě a řadě dalších měst. Zpívala též v newyorské Carnegie Hall. Vystupovala opakovaně na prestižních mezinárodních hudebních festivalech. Spolupracuje s Českou filharmonií. Mezi její nejvýznamnější nahrávky patří CD s áriemi Gustava Mahlera a Wolfganga Amadea Mozarta. V roce 1999 obdržela Dagmar Pecková Cenu Thálie v oboru opera za roli Carmen v inscenaci pražského Národního divadla.
Adam Michna Otradovic / Johann Sebastian Bach / Antonio Vivaldi / César Franck / Jules Massenet...zbývající vstupenky v předprodeji a hodinu před začátkem koncertu u pokladny divadla.

Vstupné 430 Kč
Sobota 25. listopadu
19:00 hodin
PLES PRO TEBE
Pátý ročník benefiční akce pořádané mládeží ústecké římskokatolické farnosti ve spolupráci s Papežským misijním dílem, Klubcentrem a Městem Ústí nad Orlicí. Výtěžek bude věnován na podporu školní výchovy v Tanzanii.
K tanci i poslechu zahraje Big Band Lanškroun, Doprovodný program: předtančení, soutěž o ceny, čajovna, večeře.

Předprodej vstupenek pouze v Informačním centru na ústecké radnici.

Vstupné: dospělí 150 Kč, studenti 120 Kč
Čtvrtek 30. listopadu
8:15 a 10:30 hodin
AMUNDSEN KONTRA SCOTT
Divadlo Drak

Uzavřená školní představení.
Změna programu vyhrazena.
 
KLUBCENTRUM
Lochmanova 1400
562 01 Ústí nad Orlicí
tel.:   606 684 449
736 503 564
info@klubcentrum.cz
Předprodej:
Informační centrum
Sychrova 16
562 01 Ústí nad Orlicí

Otevírací doba:
pondělí 7 - 17 hod.
úterý 7 - 17 hod.
středa 7 - 17 hod.
čtvrtek 7 - 17 hod.
pátek 7 - 17 hod.
sobota 8 - 12 hod.
neděle zavřeno