Holeček & Marcel Project

Holeček & Marcel Project je spojení dvou výjimečných rockových muzikantů s bohatou hudební historií. Tentokráte vystoupí v komorním akustickém duu.

Oba muzikanti, jak Honza Holeček, tak Pavel Marcel působili a působí v mnoha významných tuzemských rockových kapelách. Pavel Marcel byl dlouhá léta neodmyslitelnou součástí skupiny Pumpa nebo Skinny Molly.  Nyní je dvorním kytaristou Michala Prokopa. Žezlo převzal po Luboši Andrštovi a stal se součástí kapely Framus Five a Tria Michala Prokopa. Honza Holeček je v současné době frontmanem legendární kapely Flamengo, dále vystupuje se svojí kapelou Livin Free a po dlouhá léta vystupoval po boku Luboše Andršta ať už v jeho Blues bandu nebo v kapele Energit.

Holeček & Marcel Project vydali v roce 2022 u společnosti Supraphon studiové album Light Up Your Fire, se kterým také v roce 2023 vyráží na turné.

Homepage – Kudy z nudy

koncert, v případě nepříznivého počasí bude akce přesunuta do vnitřních prostor klubu

Hudba Půlkruh před Divadelním klubem
17.srpna