Neal Black & The Healers

V rámci svého světového turné se do ČR a na Slovensko znovu vrátí excelentní blues-rockový kytarista a charismatický zpěvák Neal Black.
Prestižní Rolling Stone Magazin uvedl, že „Neal Black je jedním z nejvýznamnějších umělců americké bluesové scény. Jeho hudba má kořeny v texaské tradici, ale Neal Black není imitátorem, on je inovátorem. Talentovaný umělec, nadaný skladatel a nadpozemský kytarista. Neal Black je nejžhavější talent posledního desetiletí, který vzešel z Texasu.“
Neal Black strávil posledních 30 let elektrizováním publika po celém světě s jeho žhavým kombinováním blues, rocku a jazzu. Dnes již patří mezi blues-rockové legendy. Neal Black vystupoval v 21 zemích na významných festivalech.

Členové kapely:
Neal Black (San Antonio, Texas) Guitars, Vocals