Divadelní předplatné

ŠŤASTNÝ VYVOLENÝ

Divadlo Verze Praha

Eric Assous

Moderní francouzská salónní komedie se skvělými dialogy. Čisté herecké divadlo. Manželé Greg a Melanie pozvali svého kamaráda Jeffa na večeři. Jeffova bývalá přítelkyně Charline, kterou pět let neviděli, se má vdávat a za svědka si vybrala Melanii. Shodou okolností se Charline se svým vyvoleným objeví na společné večeři. Charline ho miluje, ačkoliv své přátele předem varuje, že je „trochu jiný”. Jak moc jiný? Nechte se překvapit.

Režie: Thomas Zielinski

Hrají: Linda Rybová, Jana Janěková ml., Igor Chmela, Matouš Ruml a David Matásek

Délka představení: 1:30 hod bez přestávky.

čtvrtek 13. října 2022

ČTYŘI DOHODY

Veřejně prospěšný spolek

Don Miguel Ruiz

Ve Čtyřech dohodách odhaluje Don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky.

Anotace: nehřešte slovem, neberte si nic osobně, nevytvářejte si žádné domněnky, dělejte vše, jak nejlépe dovedete.

Hra je zpracována velmi odlehčeně, promítne se v nadsázce, volně zpracovaná, improvizujeme.

V hlavní roli: Jaroslav Dušek

Spoluúčinkují: Pjér La Š´éz a Zdeněk Konopásek, světelný design Viktor Zborník, zvuk Martin Dušek

středa 26. října 2022

VELKÉ LÁSKY V MALÉM HOTELU

Divadelní společnost Háta Praha

Ray Cooney

Bláznivá komedie vypráví o tom, že ani člen vlády by si neměl něco začínat s vdanou sekretářkou. A pokud si vybere k záletům hotel, kde je i jeho manželka a čínská obsluha mu moc nerozumí, je to přímo katastrofa. To potom potřebuješ spolehlivého tajemníka, který dokáže vyrobit taková alibi, nad kterými zůstává rozum stát. Pokus se do toho připlete puritánská poslankyně a podváděný manžel, je jasné, že v hotelu vypukne peklo.

Režie: Roman Štolpa

Hrají: Lukáš Vaculík, Mahulena Bočanová / Olga Háta Želenská, Adéla Gondíková / Alžběta Stanková, Jaroslav Slánský, Marcel Vašinka, Ivana Andrlová / Veronika Jeníková / Pavla Vojáčková, Pavel Nečas / Roman Štolpa, Juraj Bernáth / Martin Sobotka, Sandra Černodrinská / Kristýna Kociánová / Radka Pavlovčinová

Délka představení: 2:00 hod.

středa 23. listopadu 2022

BOŽSKÁ SARAH

Divadlo Kalich Praha

John Murrell

Komorní komediálně laděná hra o několika dnech na sklonku života herečky Sáry Bernhardtové, legendy francouzského divadla, ve společnosti jediného muže – oddaného tajemníka Georgea Pitoua. Groteskní i jímavé rozhovory již nemohoucí a nemocné herečky s tajemníkem, který trpělivě snáší její rozmary i hašteřivost, otevírají nejen poutavý pohled na svět přelomu 19. a 20. století, ale především do osamělé duše velké osobnosti světového divadla.

Režie: Alice Nellis

Hrají: Iva Janžurová, Kryštof Hádek / Igor Orozovič

Délka představení: 2:45 hod včetně přestávky.

středa 21. prosince 2022

PRACHY!!!

Divadlo Palace Praha

Ray Cooney

Známá situační komedie, jejíž hrdinové se díky nečekanému nálezu kufříku plného peněz ocitnou v neuvěřitelném řetězci stále se vršících lží, úskoků, výmluv, a dokonce i vydírání. Vidina bohatství rozmetá nejen poklidný život spořádaného manželského páru, ale vtáhne do hry i další aktéry.

Režie: Jana Kališová

Hrají: Vanda Hybnerová, Ondřej Vetchý, Richard Trsťan, Michal Novotný, Jiří Štrébl, Sabina Laurinová / Nela Boudová / Andrea Hoffmannová, Pavel Kikinčuk, Zdeněk Košata / Rudolf Slivka

Délka představení: 2:00 hod včetně přestávky.

červenec 2022

1. července 2022

Kurzy jógy (září – prosinec 2022)

Bližší informace v sekci KURZY. Začínáme od pondělí 5. září 2022, stálým účastníkům držíme místa do 5. srpna 2022. Cvičení doporučujeme všem, kteří potřebují psychickou hygienu, zklidnění, relaxaci, ale i protažení a posílení těla.

23. června 2022

Divadelní předplatné – podzim 2022

Od pondělí 27. června 2022 bude zahájen předprodej podzimní sezóny divadelního předplatného. Bližší informace o termínech a nabízených představeních najdete v sekci DIVADLO / PŘEDPLATNÉ. Současným předplatitelům rezervujeme místa do 1. srpna 2022. Uzávěrka prodeje předplatného pro všechny zájemce je 15. srpna 2022.

24. května 2022

Slepice na zádech – Divadlo Ungelt

Představení Slepice na zádech (z 8. 2. 2022) má náhradní termín! Uskuteční se v neděli 6. listopadu 2022 od 19:30 hodin v Roškotově divadle. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

27. dubna 2022

Aktuální informace k tanečním kurzům

Do tanečního kurzu PRO MLÁDEŽ přijímáme již pouze chlapce. V tanečním kurzu PRO DOSPĚLÉ – ZAČÁTEČNÍCI jsou ještě volná místa. Bližší informace a přihlášky v sekci KURZY.