GDPR

KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí (dále jen „KLUBCENTRUM“) jako Správce osobních údajů zpracovává osobní údaje v souladu s platnou legislativou.

KLUBCENTRUM respektuje práva občanů, která jsou jim zaručena zákony, např. právo vědět a být informován zejména o tom, za jakým účelem se osobní údaje zpracovávají, případně období, po které budou uchovávány. Zásady ochrany osobních údajů se uplatňují na všechny informace, týkající se identifikované nebo identifikovatelné fyzické osoby. KLUBCENTRUM zákonně zpracovává osobní údaje, protože je toto zpracování nezbytné pro výkon úkolů vykonávaných ve veřejném zájmu nebo z důvodu oprávněných zájmů správce nebo třetí strany.

KLUBCENTRUM zpracovává osobní údaje občanů podle účelů zpracování v souladu s platnou legislativou pro ochranu osobních údajů (např. Nařízením EU 2016/679 – Obecné nařízení o ochraně osobních údajů – GDPR). Přesto má každý dotčený občan právo vznést námitku proti zpracování osobních údajů, které se týkají jeho konkrétní situace. KLUBCENTRUM pak subjektu údajů prokáže závažnost a oprávněnost zájmů organizace, které nezasahují do zájmů nebo základních práv a svobod občana.

Na KLUBCENTRUM je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet prostřednictvím datové schránky ID k9skkx8, emailem se zaručeným elektronickým podpisem na adrese info@klubcentrum.cz, prostřednictvím pošty s úředně ověřeným podpisem na adrese KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí, Lochmanova 1400, 562 01 Ústí nad Orlicí, nebo osobně s platným průkazem totožnosti na adrese KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí, Lochmanova 1400, 562 01 Ústí nad Orlicí.

Výše uvedenými způsoby je možné se v relevantních případech na KLUBCENTRUM obracet za účelem uplatnění práva na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování, jakož i při uplatnění práva na přenositelnost údajů a dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů. Výše uvedenými způsoby se mohou subjekty údajů na KLUBCENTRUM obracet v případě údajů zpracovávaných na základě souhlasu rovněž za účelem odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.

žáří 2019

13. žáří 2019

Předplatitelům divadelní sezóny

Vážení divadelní předplatitelé, divadlo ROKOKO zrušilo z technických důvodů představení Čapek, které mělo proběhnout dne 29.11.2019. Náhradní představení Divadla Komediograf s názvem Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská (Tomáš Matonoha, Tomáš Měcháček) se uskuteční v pondělí 4.11.2019.