GDPR

Klubcentrum v Ústí nad Orlicí (dále jen „Klubcentrum“) jako Správce osobních údajů zpracovává osobní údaje v souladu s platnou legislativou.

Klubcentrum respektuje práva občanů, která jsou jim zaručena zákony, např. právo vědět a být informován zejména o tom, za jakým účelem se osobní údaje zpracovávají, případně období, po které budou uchovávány. Zásady ochrany osobních údajů se uplatňují na všechny informace, týkající se identifikované nebo identifikovatelné fyzické osoby. Klubcentrum zákonně zpracovává osobní údaje, protože je toto zpracování nezbytné pro výkon úkolů vykonávaných ve veřejném zájmu nebo z důvodu oprávněných zájmů správce nebo třetí strany.

Klubcentrum zpracovává osobní údaje občanů podle účelů zpracování v souladu s platnou legislativou pro ochranu osobních údajů (např. Nařízením EU 2016/679 – Obecné nařízení o ochraně osobních údajů – GDPR). Přesto má každý dotčený občan právo vznést námitku proti zpracování osobních údajů, které se týkají jeho konkrétní situace. Klubcentrum pak subjektu údajů prokáže závažnost a oprávněnost zájmů Klubcentra, které nezasahují do zájmů nebo základních práv a svobod občana.

Na Klubcentrum je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet prostřednictvím datové schránky, ID DS k9skkx8, emailem se zaručeným elektronickým podpisem na adrese pokorny@klubcentrum.cz, prostřednictvím pošty s úředně ověřeným podpisem na adrese Klubcentrum v Ústí nad Orlicí, Lochmanova 1400, 562 01 Ústí nad Orlicí, nebo osobně s platným průkazem totožnosti na adrese Klubcentrum v Ústí nad Orlicí, Lochmanova 1400, 562 01 Ústí nad Orlicí.

Výše uvedenými způsoby je možné se v relevantních případech na Klubcentrum obracet za účelem uplatnění práva na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování, jakož i při uplatnění práva na přenositelnost údajů a dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů. Výše uvedenými způsoby se mohou subjekty údajů na Klubcentrum obracet v případě údajů zpracovávaných na základě souhlasu rovněž za účelem odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.

květen 2019

20. května 2019

Taneční kurzy pro dospělé

KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí vyhlašuje taneční kurzy pro dospělé pod vedením Zdeňka Hejzlara a Petry Nožkové. Informace v sekci KURZY.

15. května 2019

Hudební sezóna 2019 – 2020

Prodej předplatného na koncerty Hudební sezóny 2019 – 2020 začíná dnem 17. 5. 2019. (Viz. sekce HUDBA / PŘEDPLATNÉ).

4. dubna 2019

Taneční kurz pro mládež

KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí vyhlašuje taneční kurz pro mládež pod vedením Zdeňka Hejzlara a Petry Nožkové. Informace v sekci KURZY.