GDPR

KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí (dále jen „KLUBCENTRUM“) jako Správce osobních údajů zpracovává osobní údaje v souladu s platnou legislativou.

KLUBCENTRUM respektuje práva občanů, která jsou jim zaručena zákony, např. právo vědět a být informován zejména o tom, za jakým účelem se osobní údaje zpracovávají, případně období, po které budou uchovávány. Zásady ochrany osobních údajů se uplatňují na všechny informace, týkající se identifikované nebo identifikovatelné fyzické osoby. KLUBCENTRUM zákonně zpracovává osobní údaje, protože je toto zpracování nezbytné pro výkon úkolů vykonávaných ve veřejném zájmu nebo z důvodu oprávněných zájmů správce nebo třetí strany.

KLUBCENTRUM zpracovává osobní údaje občanů podle účelů zpracování v souladu s platnou legislativou pro ochranu osobních údajů (např. Nařízením EU 2016/679 – Obecné nařízení o ochraně osobních údajů – GDPR). Přesto má každý dotčený občan právo vznést námitku proti zpracování osobních údajů, které se týkají jeho konkrétní situace. KLUBCENTRUM pak subjektu údajů prokáže závažnost a oprávněnost zájmů organizace, které nezasahují do zájmů nebo základních práv a svobod občana.

Na KLUBCENTRUM je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet prostřednictvím datové schránky ID k9skkx8, emailem se zaručeným elektronickým podpisem na adrese info@klubcentrum.cz, prostřednictvím pošty s úředně ověřeným podpisem na adrese KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí, Lochmanova 1400, 562 01 Ústí nad Orlicí, nebo osobně s platným průkazem totožnosti na adrese KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí, Lochmanova 1400, 562 01 Ústí nad Orlicí.

Výše uvedenými způsoby je možné se v relevantních případech na KLUBCENTRUM obracet za účelem uplatnění práva na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování, jakož i při uplatnění práva na přenositelnost údajů a dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů. Výše uvedenými způsoby se mohou subjekty údajů na KLUBCENTRUM obracet v případě údajů zpracovávaných na základě souhlasu rovněž za účelem odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.

duben 2020

1. dubna 2020

Karanténa – vše o představeních, vstupenkách a náhradních termínech

V důsledku vyhlášení nouzového stavu na území České republiky jsou zrušena všechna představení pořádaná KLUBCENTREM. Pořady se snažíme přeložit do náhradních termínů, zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti u těchto představení: z 18.3.2020 Nora (domeček pro panenky) přeloženo na 14.9.2020 z 19.3.2020 -123min. přeloženo na 4.9.2020 z 25.3.2020 Petr Novák Forever přeloženo na 3.11.2020 z 29.3.2020 […]

24. března 2020

Pro zájemce o taneční kurzy

Vzhledem k současné situaci oznamujeme, že termín zahájení příjmu přihlášek do tanečních pro mládež se posouvá na pondělí 1. června 2020. Od stejného data bude možné podávat přihlášky i do tanečních kurzů pro dospělé (začátečníci a pokročilí). Bližší informace ke všem kurzům najdete v sekci KURZY.

24. března 2020

Krajské přehlídky scénického tance

Přehlídky scénického tance se v plánovaných termínech 2. a 28. dubna ruší. Pokud to situace dovolí, budou se konat na přelomu září a října 2020. Přihlášky zůstávají v platnosti. Případné náhradní termíny včas zveřejníme.

23. března 2020

Uzavření KLUBCENTRA pro veřejnost

S platností od pondělí 16. března do středy 1. dubna rozhodla Vláda ČR o omezení volného pohybu osob a omezení šíření nového typu koronaviru. Z tohoto důvodu KLUBCENTRUM uzavírá provoz pro veřejnost. Vstupné za zrušená představení budeme znovu vracet po skončení omezení. Děkujeme za pochopení.