Hudební koktejl Felixe Slováčka

Felix Slováček starší, vlastním jménem Antonín Slováček je český klarinetista, saxofonista, hudební skladatel a dirigent. Kromě svého působení v oblasti populární hudby se dobře uplatnil také jako interpret klasického klarinetového repertoáru. Bývalý člen Orchestru Karla Vlacha, dlouholetý sólista Orchestru Ladislava Štaidla (1969–1986) a pozdější šéfdirigent Tanečního orchestru Československého rozhlasu, který dnes řídí pod pozměněným názvem jako svůj vlastní big band.

Připravili jsme pro vás hudební koktejl nejznámějších melodií. Tento koncert je pohlazením po duši, Felix Slováček i klavírista zde předvedou své brilantní umění, které nenechá žádného posluchače chladným. Vydáme se od skladeb Bedřicha Smetany přes Zdeňka Fibicha až ke Karlu Svobodovi, zastavíme se na návštěvě u Antonína Dvořáka, Franze Schuberta a Ferenze Liszta. Naše hudební ochutnávka povede i do zahraničí – až k Oskaru Petersonovi, ve finále pak k E. Morriconemu.

Klavírní doprovod: Vjačeslav Grochovskij jr. / Boris Krajný

90 min., předplatné hudební sezóny jaro 2021, zbývající vstupenky v předprodeji a hodinu před začátkem představení u pokladny, přesunutý koncert z 11.2.2021

Hudba Roškotovo divadlo
3.listopadu
19:30 hodin
300 Kč