Livin Free

Skupina byla založena na konci roku 2018 zpěvákem a klávesistou Honzou Holečkem (Energit, Blues band Luboše Andršta a další…) jako vlastní autorský projekt. První byl ke spolupráci požádán jeho dlouholetý spoluhráč z kapely Energit, baskytarová legenda Vladimír Guma Kulhánek, se kterým Honza začal postupně aranžovat materiál k připravovanému albu.
Po delší úvaze se rozhodli ke spolupráci přizvat velmi talentované, byť velmi mladé muzikanty se zdejší klubové scény, známé zejména v působení ve skupině The Bladder Stones, a to Tomáše Frolíka na kytaru (absolventa Academy of C.Music v Londýdě ve třídě R.Forda) a Michaela Noska (absolventa JAMU) na bicí. Stylově je skupina rocková, ale výhradně ovlivněná americkou hudbou, zejména blues, southern rock a gospelem.
V kapele Livin Free se setkávají zkušenosti s dravou energií, potkávají se tři generace muzikantů, která spojuje láska k hudbě…

klubový koncert, přeložený z 23.10.2020 a 27.2.2021

Hudba Divadelní klub