Václav Noid Bárta & BekBek Clan

Václav Noid Bárta je charizmatický zpěvák s nezaměnitelným hlasem. Působil ve skupině Dolores Clan se kterou vydal CD „Rány“. Vydal dvě sólová CD. První – “Václav NOID Bárta” a CD „Jedinej krok“ s kterým se vydal na dvě Tour s doprovodnou kapelou Back Back.

Na poli populární a rockové hudby v průběhu let spolupracoval jako skladatel, aranžér a zpěvák například s Michalem Pavlíčkem, Kamilem Střihavkou, Martinem Poštou a Lucií Bílou, se skupinami Arakain, Dymytry, Checkpoint. Je autorem hudby k muzikálu NĚMCOVÁ a k filmu KAJÍNEK, v němž ztvárnil také roli spoluvězně hlavního hrdiny. Složil a nazpíval ústřední píseň k seriálu OBCHOĎÁK pro TV PRIMA, kde účinkoval i v seriálu „Svatby v Benátkách“.

Na scéně Hudebního divadla Karlín zazářil již v roli Garcii v CARMEN, v rolích Jidáše Iškariotského a Piláta Pontského a Ježíše (od podzimu 2015) v JESUS CHRIST SUPERSTAR, jako Radames v muzikálu AIDA a Daniel v muzikálu LUCIE, VĚTŠÍ NEŽ MALÉ MNOŽSTVÍ LÁSKY, Lurche v muzikálu THE ADDAMS FAMILY a v comebacku muzikálu CARMEN, BONNIE & CLYDE a SESTRA V AKCI.

Václav Noid Bárta – zpěv

Jan Tulenko – kytara

Richard Scheufler jr. – drums

Jan Jakubec – bassguitar

Štěpán Eliáš – keyboards

koncert v rámci akce ÚSTÍ NAD ORLICÍ 2023 - Město v pohybu

Hudba Mírové náměstí
10.června
21:15 hodin