Víkend dětem

pátek 12. července 10:00 a 15:00 hodin – VODNICKÁ POHÁDKA, Divadelní společnost Koňmo

Klapy klap, klape mlýn…, že kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá, neboli kdo chce kam, pomozme mu tam…! Takřka klasická česká pohádka s lakotnou mlynářkou, přitroublým mlynářem, hodnou Bětuškou, mazaným vodníkem a opravdovým čertem, ve které se mlýnské kolo možná zatočí a dá-li bůh dobro nad zlem opět nečekaně zvítězí. Rozverné představení pro malé i velké, ve kterém maňásci ožívají a opět dřevění, čert čaruje, vodník miluje, mlynářka hudruje, voda stříká a dva se při tom můžou strhnout!

sobota 13. července 15:00 hodin – RYTMY SBĚRNÉHO DVORA, David Andrš

Hrát se dá na všechno – hrajeme na sudy, hrnce, plechovky, tělo… Nalézáme muzikanta v sobě – forma interaktivní hudební výchovy.

neděle 14. července 15:00 hodin – VČELÍ MEDVÍDCI ZPÍVAJÍ, Divadlo Věž

Bráškové Brumda s Čmeldou se probudí po dlouhém, zimním spánku a protože zrovna nemají co na práci, začnou společně vzpomínat, co všechno už společně prožili. Nejvíce ze všeho se ale mají do zpěvu a tak zpívají a zpívají! Když poprvé spatří diváky v publiku, snaží se zjistit, co je to za podivný druh hmyzu. Kromě Roháčka, Kvapníka, Čmelinky a loupežníka Čmelobuba, se v našem příběhu objeví také neviditelný brouk Bubeníček a neviditelná čmeláčí tanečnice Medovinka.

PŘIPRAVILI ZÁBAVNÝ VÍKEND PRO DĚTI

vstupné dobrovolné, zahrada Městského muzea